ANA SAYFA     KURUMSAL     ÇALIŞMA ALANLARI     İLETİŞİM      ENGLISHDünyayı döndüren enerji... Temiz, güvenilir, çevreci.

Doğanlar Yatırım Holding bünyesinde D-Enerji markası altında faaliyet göstermekte olan Enerji Grubumuz, yenilenebilir ve termik kaynaklara dayalı enerji projeleri geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Ayrıca yerli kaynaklara dayalı elektrik santralı projeleri geliştirilmesi kapsamında enerji madenciliği yatırımları yapmaktadır.

Yenilenebilir kaynaklara dayalı projeler kapsamında Rüzgar, Hidro ve Güneş santralı projeleri geliştirilmektedir. Jeotermal kaynağa dayalı projeler de ilgi alanımızdadır.

Termik kaynaklara dayalı projeler kapsamında ithal ve linyit kömüre dayalı elektrik üretim projeleri ile birlikte doğal gaz yakıtlı santral projeleri geliştirilmektedir.

Elektrik üretim yatırımlarına paralel olarak serbest elektrik piyasası oyuncularından biri olan D-Enerji toptan elektrik satışı hizmeti de vermektedir.

Doğankent

Enerji piyasasındaki yenilikleri takip eden, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet kalitemizle size enerji sağlayan Doğankent Elektrik piyasa şartlarına ve değişen tüketim özelliklerinize göre size en uygun maliyeti belirlemek ve bunu uzun vadeye taşımak için çalışmaktadır.

Yenilenebilir enerji kaynaklarından (hidro elektrik, rüzgar panelleri, termik) elde edilen elektriği kullanarak çevreyi korumayı amaçlayan Doğankent Elektrik % 100 devlet güvencesi altında elektrik toptan satış lisansına sahip olup güvenle elektrik tedariği sağlanmaktadır.

dogankentenerji.com.tr

Hidro Enerji Jeotermal Enerji Termik Enerjisi Güneş Enerjisi Rüzgar Enerjisi