ANA SAYFA     KURUMSAL     ÇALIŞMA ALANLARI     İLETİŞİM      ENGLISH


Ana Sayfa » Kurumsal » Doğanlar Holding

Dünyayı döndüren enerji... Temiz, güvenilir, çevreci.

1970’lı yıllarda Baba Ali DOĞAN’ ın Doğan Mobilya’ yı kurmasıyla ticari hayata atılan Doğanlar Yatırım Holding, seneler içinde istikrarlı adımlar ve stratejik kararlarla büyüyerek hem toplumsal hem de ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmak misyonuyla ilerleyen ve farklı sektörlerde hizmet veren dev bir şirketler grubu haline gelmiştir. Yalnızca ülke ekonomisi için çalışmakla kalmayan ve sosyal sorumluluk projeleriyle çevre sağlığına da büyük önem veren holding, aynı zamanda halen ihracat yapmayı sürdürdüğü 65’den fazla ülkeyle uluslararası ilişkilere de katkıda bulunmaktadır.

Birçok farklı kıtadan çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapan Doğanlar Holding, dünyanın en ileri standartlarına uygun ürün gamları ve bunu kanıtlayan çok sayıda kalite güvence belgesiyle Türkiye için inovatif ve küresel bir kurum örneği oluşturmaktadır.

Doğanlar Yatırım Holding, iddialı çalışmalarıyla, Türkiye'nin en büyük 100 grubu arasındadır. 10.000 kişilik bir aileye sahip Doğanlar Yatırım Holding, bu başarılı çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkılarına gururla devam edecektir.

Doğanlar Yatırım Holding, gezegenimizin geleceği için en hayati konulardan biri olan enerji alanında da faaliyet göstermektedir. Çevreyi koruyan enerji kaynaklarını üretimini desteklemek amacıyla kurulan D-Enerji, özellikle yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı elektrik üretiminde faaliyet göstermektedir.

Doğanlar Holding web sitesi : www.doganlarholding.com.tr